Чому в Україні знижується кількість хворих COVID-19

2021 ж. 16 Ақп.
2 276 Рет қаралды

Ситуація з коронавірусом в Україні стабілізована, заявили в Міністерстві охорони здоров'я: за 2 місяці кількість тих, хто захварів на COVID-19 зменшилася в 3 рази. Влада пояснює це жорстким тритижневим карантином, введеним після Нового року. У медпрацівників та волонтерів є й інші пояснення позитивної динаміки. (Відео проекту «Настоящее время»)
Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: bit.ly/radiosvoboda-ukraine
Програми та трансляції: bit.ly/radiosvoboda-youtube
Ми у соцмережах
facebook.com/radiosvoboda.org/
twitter.com/radiosvoboda
instagram.com/radio.svoboda
telegram.me/svoboda_radio
vk.com/radiosvobodaua
ok.ru/radiosvoboda
App Store goo.gl/6pPb4r
Google Play goo.gl/5QELhC
#RadioSvoboda #РадіоСвобода

Пікірлер
 • А скільки в нас тестів на ковід - чотири, а скільки в нас хворих на ковід - чотити...

  Смачні стравиСмачні страви18 күн бұрын
 • :) потому что уже все переболели:)

  Олександр ВоробецьОлександр Воробець18 күн бұрын
  • Х-ню несёшь, вирус повторно поражает. То, что человек переболел, не означает, что он не заразится/заболеет повторно...

   Alexius UzhvaAlexius Uzhva15 күн бұрын
 • Да просто тепер важкіше заразитися бо морози! Вірус просто не виживає на поверхні коли мінусова температура.

  Олег БезуглаОлег Безугла19 күн бұрын
  • Дурня повна!)))

   Alexius UzhvaAlexius Uzhva15 күн бұрын
 • ЦЕ ПРАВДА БО ЛЮДИ ЛІКУЮТЬСЯ САМОТТУЖКИ ЯК ЩО ЛЕГКА ФОРМА

  Маряна КуликМаряна Кулик19 күн бұрын
 • На мій погляд, люди більш серьозніше стали відноситись до цієї хвороби, і, при перших симптомах, починають впроваджувати відповідні невідкладні заходи (навіть на дому, це є у відео). Ті, хто ціого не притримується, запускає хворобу - закінчує погано. Статистика чого, захворюваності? - вона є лише показником малоефективності засобів захісту проти розповсюдження хвороби - це вимоги до уряду, тому що він не займається підвищенням ефективності цих засобів. Мова може йти про зменьшеня смертності - в загалі, зокрема, і від цієї хвороби. Не виключно, що тяжкість ураження вірусом поступово зменьшується.

  Василь ПетроненкоВасиль Петроненко19 күн бұрын
 • ,,Свобода,, это только кто поймёт !!!!!

  Эдуард КоваленкоЭдуард Коваленко19 күн бұрын
 • Дивлячись на владу нездар-нелохів люди згадали приказку про порятунок потопаючого.

  Dima YuryckDima Yuryck19 күн бұрын
 • Просто люди з легкими симптомами та перебігом хвороби не звертаються до лікарів, тому й статистика прекрасна і чудова, звичайно за таких умов смертей буде в кілька разів більше, хоча можливо це дасть змогу покращити можливість одужання важкохворим. Думаю за 2021 рік помре ще 15-25 тис. десь за такого перебігу захворювання та без вакцинації громадян, не говорячи про ускладнення після одужання у багатьох воно точно буде.

  Nik KozNik Koz19 күн бұрын
  • @Василь ПетроненкоПогоджуюсь, але десь на 80%, швидше вони не вміють працювати в таких умовах, а отже профнепридатні, для цього потрібна якісна освіта та відсутність тотального сприйняття корупції, особливо у такий час, де від рішень чиновників залежить життя мільйонів громадян, ба більше впливає на відношення людей і поведінка влади при коронавірусі.

   Nik KozNik Koz19 күн бұрын
  • @Nik Koz В мене з родини із-за коронавірусу ледь не померла жінка, але обійшлося. Мені довелося відвідувати самий епіцентр скопичення хвороби. Приблизно за 10 днів у цьому відділені з хворими на коронавірус (інфекціонка) вмерло 3-є людей (із-за запущеного стану). У співробітника з родичів теж вмерла жінка (вони з чоловіком тягнули до останнього - її врятувати не вдалось). До цього, за 20 днів у хірургії вмерло двоє - одна з перетонітом літня, друга молода 52 роки від відірвавшогося тромбу. Люди вмирають, але цій владі байдуже.

   Василь ПетроненкоВасиль Петроненко19 күн бұрын
  • @Василь Петроненко Сам перехворів і розумію, що навіть за середньо легкого проходження хвороба точно відрізняється від грипу.

   Nik KozNik Koz19 күн бұрын
  • @Василь Петроненко Смертей більше тому що збільшиться госпіталізація та кількість важкохворих, але місць загалом стане більше у лікарнях, що не так і погано, оскільки це допоможе краще надавати допомогу, але є ще нові штами і моя ставка на смертність саме на них. Тут ще будуть грати роль і економічні та кліматичні фактори і звичайно рівень колективного імунітету. Можливо із кількістю смертей я переборщив, виправлю на менше, позитивним є дані щодо зростання колективного імунітету на рівні 15-25%, що вже непогано, за відсутності вакцини.

   Nik KozNik Koz19 күн бұрын
  • Якщо симптоми легкі, легкий і перебіг хвороби, то звідки "смертей буде в кілька разів більше"? Слідкуєш за логікою? За своєю хибною логікою? Тому подальші "Думаю за 2021 рік помре ще 30-40 тис..." - суцільна дурня.

   Василь ПетроненкоВасиль Петроненко19 күн бұрын
 • САЛАМ ИЗ АФГАНИСТАНА

  Mariyana BogoslovskayaMariyana Bogoslovskaya19 күн бұрын
KZhead